ATRAKTIVNÍ NABÍDKA SPECIÁLNÍCH BONUSŮ K OKNŮM PROGRESS

1. Podkladový profil ULTRAFOAM bez příplatku pro okna Progress:      

podkladový profil ULTRAFOAM  zabezpečí zlepšenou tepelnou izolaci spodní části okna v oblasti vnitřního parapetu  a eliminuje  tak riziko vzniku tepelného mostu.

2. Izolační modul Progress bez příplatku:

ještě více podtrhne vynikající izolační schopnosti  oken Progress. Tento modul  bude vložen automaticky do všech rámových profilů a do těch profilů křídel, které není třeba z důvodu statiky vyztužit ocelovým armováním. Modul musí být specifikován u každé položky v cenové nabídce.

Poznámka: bonusy č. 1 a č. 2  je možno uplatnit k oknům Progress u zakázky s cenou výrobků (po odečtení základní slevy) nad  Kč 100.000,- bez DPH. Do 31. 08. 2020 musí být podepsaná smlouva o dílo.

3. Získání vnitřního parapetu za symbolickou Kč 1,-:

plastový parapet (v barvě bílá, carera, zlatý dub a vyložení 150 až 500 mm) za 1 Kč včetně 2 ks koncovek je možno uplatnit vždy pouze k nově zakoupenému plastovému oknu DAFE-PLAST  v rámci jedné zakázky, tzn. tuto akci nelze uplatňovat předem, nebo dodatečně po objednání oken a uzavření smlouvy o dílo. Minimální hodnota zakázky je Kč 50.000 bez DPH. Do 31. 08. 2020 musí být podepsaná smlouva o dílo.

 4. Označení objektu reklamním poutačem DAFE:

a) označte si objekt reklamním poutačem naší společnosti po dobu 6ti měsíců a získejte slevu Kč 1.000,- (jedná se o jednorázovou slevu pro koncového zákazníka, přičemž minimální hodnota zakázky musí činit  Kč 50.000,- bez DPH). 

b) označte si objekt reklamním poutačem naší společnosti po dobu 12ti měsíců a získejte slevu Kč 2.000,- (jedná se o jednorázovou slevu pro koncového zákazníka, přičemž minimální hodnota zakázky musí činit Kč 150.000,- bez DPH).

Tato atraktivní nabídka speciálních bonusů k oknům Progress platí do 31. 8. 2020. Tak ji nepromeškejte, byla by to škoda!

Víc informací ke kampani naleznete na odkazu: K VÝJIMEČNÝM OKNŮM PROGRESS NYNÍ ZÍSKÁTE ATRAKTIVNÍ NABÍDKU SPECIÁLNÍCH BONUSŮ.