Schüco ADS 90.SI SimplySmart Design Edition

Hliníkové vchodové dveře Schüco ADS 90.SI SimplySmart Design Edition nabízejí vysokou tepelnou izolaci a naprosto prvotřídní design. Skvělou izolaci zajišťuje 5komorový, vysoce tepelně izolovaný profil stavební hloubky 90 mm. Pro své vysoké tepelně izolační vlastnosti cílí Schüco dveře ADS 90.SI SimplySmart Design Edition do segmentu nízkoenergetických a pasivních staveb. 

A co říct k designu? Estetika a zároveň funkční zpracování těchto nových hliníkových vchodových dveří povznáší vstupní prostory luxusního rezidenčního bydlení. Oboustranně překryvnou hliníkovou výplň zvýrazňuje osvětlená prohlubeň madla zapuštěného do konstrukce. Díky transparentnímu překrytí jinak skrytých LED pásků je madlo velmi příjemné nejen na pohled, ale i při uchopení. Při vnějším pohledu vzniká jednolitá, dokonale zarovnaná plocha dveří bez narušení klikou.

Vchodové dveře SimplySmart - Přednosti 

  • oboustranně překryvná výplň s nepřímým osvětlením hliníkového dveřního madla přímo integrovaného do dveřního profilu
  • zdvojené obvodové středové těsnění zajišťující vynikající těsnící a tepelně-izolační vlastnosti: hodnoty U = 1 až 1,4 W/(m² K)
  • 5komorový profilový systém, izolátory s pěnou
  • vyšší stabilita a současná minimalizace Bi-metalického efektu
  • maximální rozměr křídla šířka 1400 mm x výška 3000 mm
  • maximální hmotnost křídla 200 kg
  • dveře pro pasivní dům, dveře pro nízkoenergetický dům
  • designová ocenění Red Dot Award - Product Design Award 2017 a cena 2017 iF Design Award

Vchodové dveře SimplySmart - Alternativně

  • možnost kombinace a integrace v rámci systémové stavebnice Schüco, např. plošně integrovaného systému Schüco Door Control System (DCS)

Dveřní komunikace a elektronická vstupní kontrola vycházejí z předpokladu instalace inteligentní modulární jednotky Schüco Door Control System s Touch Display. Intuitivně a dotykově ovládaný panel z elegantního černého skla je čistě zarovnaný s dveřním profilem. Do ovládacího panelu lze na přání uživatele objektu instalovat numerickou klávesnici, čtečku otisků prstů, domovní číslo, zvonek či jmenný seznam se zvonky nebo systém k dorozumívání s video kamerou a otvíračem dveří.

  Hliníkové dveře Schüco ADS 90.SI SimplySmart Design Edition  řez madla k Schüco ADS 90.SI Simply Smart Design EditionRed Dot Award winner 2017iF Design Award 2017    

Video

Videoprezentaci k montáži madla můžete shlédnout zde: