Terasový systém Twinson – to nejlepší z obou světů

Terasový systém z patentovaného materiálu Twinson, který v sobě kombinuje dřevo a plast, se díky svému přirozenému vzhledu a skvělým vlastnostem hodí do venkovního prostředí. Pro vytvoření Vaší terasy, balkonu nebo zahradní cestičky máte k dispozici 3 varianty produktu a 8 barevných odstínů. Díky systému spon lze v případě potřeby jednotlivé palubky bez problémů vyměnit. Palubky lze také řezat do požadovaných rozměrů, zrovna jako dřevo.

Mimořádně snadno se udržuje, je 100 % recyklovatelný a představuje šetrnou alternativu k tropickým dřevinám. Přidanou hodnotu tvoří také kvalitní systémové komponenty, např. bodové LED osvětlení z ušlechtilé oceli.

Minimální nároky ná údržbu

Tento kompozitní materiál WPC (Wood Polymer Composites) na bázi plastu a dřeva nabízí dlouhou životnost, odolnost a nízké nároky na údržbu jako PVC. Materiál netvoří třísky, nepodléhá hnilobě a je odolný proti UV záření.

Ochrana životního prostředí

Produkty Inoutic z materiálu Twinson šetří přírodní zdroje, jsou šetrné k životnímu prostředí a jako biomateriál jsou skutečnou alternativou k tvrdým tropickým dřevinám. Pochází z lesů s certifikátem PEFC (značka PEFC garantuje, že je neustále vysazováno více stromů, než bylo vykáceno).

Vysoká odolnost proti uklouznutí

Terasový systém Twinson splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti a komfortu. Broušený povrch s drážkováním je odolný proti uklouznutí, ať už máte boty nebo bosé nohy.

Soubory ke stažení