Akce a aktuality

 • ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY - PROJEKT BOROVINKA

  Děkujeme stavební firmě POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. za důvěru a za možnost dodávat naše kvalitní plastová okna a dveře do  těchto řadových rodinných domů. Okna, balkonové a posuvné dveře jsou vyrobené z profilu SYNEGO a vchodové dveře z profilu PROGRESS. Vynikající vlastnosti i design to jsou výrobky z profilových systémů SYNEGO A PROGRESS.

  Majitelům domů přejeme klidné bydlení v této exkluzivní a klidné lokalitě na okraji Jihlavy.

   

 • Palmovka Jihlava

  Vila z roku 1912 a přilehlé industriální objekty v areálu firmy Jihlavan se proměnily na moderní školicí centrum s dílnou a kancelářemi firmy MP Plastics, s.r.o. i díky našim hliníkovým výrobkům. Architektům ze studia Mjölk architekti se povedla v Jihlavě velmi zdařilá rekonstrukce. Děkujeme za důvěru a za možnost podílet se na tomto nádherném projektu.

 • BĚLENÝ DUB A QUARTZ PLATIN

  VZORNÍK BAREV JSME ROZŠÍŘILI O DVA NOVÉ DEZÉNY.

  Každý člověk vnímá barvy s určitými emocemi a vášní.  A co vy – také už Vás nebaví  pouze bílá okna? Vyzkoušejte novinky firmy DAFE – PLAST.  DUB BĚLENÝ nebo QUARTZ PLATIN, nové fólie na plastová okna.

 • SROVNEJTE A VYBERTE

  Porovnání systémů hliníkových posuvných dveří

  Velkoformátové posuvné dveře jsou pro nás výzva! Fandíme trendu doby, tj. osazování velkoformátových stěn a posuvných systémů do bytových i administrativních objektů. Dali jsme hlavy dohromady a toto je výsledek: rozšířili jsme nabídku těchto systémů o další výrobky.