Hliníkové dveře

Hliníkové dveře SCHÜCO propůjčí díky nepřeberným možnostem tvarových a barevných variant každému domu osobitý charakter. Vždy je přitom kladen důraz na dlouhodobou a spolehlivou funkčnost. Ta je zajištěna jak vysokou pevností samotného materiálu, tj. hliníku, tak i robustním provedením dveřních závěsů, které bylo potvrzeno v intenzivních zátěžových testech.

Vstupní dveře pro nízkoenergetický dům musí být bezpečné, hliníkové dveře do pasivních domů SCHÜCO lze v tomto směru vybavit bezpečnostními komponenty až do třídy RC3. Bezpečnostní program mimo jiné obsahuje zámky s 1 až 5ti bodovým blokovacím mechanismem. Pro zvýšení komfortu bydlení lze dveře dovybavit automatickým uzamykacím systémem s elektrickým řízením vstupu, např. pomocí čtečky otisku prstu.

Samotnou kapitolou v této oblasti je nový systém SCHÜCO DOOR CONTROL SYSTEM (DCS), který nabízí pomocí individuálně volitelných modulů nejrůznější zabezpečení, od kontroly vstupu pomocí otisku prstu, čipu, popř. kódové klávesnice, až po komunikační systém obsahující zvonek, videokameru a mikrofon s možností dálkové správy. Vstupní prostor lze vybavit diodovým osvětlením, podsvíceným domovním číslem popř. pohybovým hlásičem. Samotné moduly jsou osazeny do svislého pruhu z černého skla, což dodává celým dveřím nadčasový a elegantní design.

Pokud jde o vzhled hliníkových dveří Schüco – vybírejte z luxusní řady s originální sérií předsazených dveřních výplní. Technologie překrytí křídla dveří je na našem trhu inovativní a díky použitým materiálům  představuje také nejvyšší třídu kvality s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Vyzkoušejte si náš KONFIGURÁTOR  a vyberte si pro svůj dům neokoukaný originál!

Výrobní sortiment hliníkových dveří

Hliníkové neizolační dveře ze systému SCHÜCO ADS 50.NI

Neizolační systém se stavební hloubkou 50 mm pro interiérové aplikace.

Hliníkové dveře ze systému SCHÜCO ADS 65     

Izolační systém se stavební hloubkou 65 mm vhodný pro rekonstrukce vstupů u bytových domů.                   

Hliníkové dveře ze systému SCHÜCO ADS 70.HI

Izolační systém se stavební hloubkou rámu 70 mm vhodný pro rekonstrukce a novostavby se standartními požadavky na tepelnou izolaci.

Hliníkové dveře ze systému SCHÜCO AD UP 75

Izolační systém se stavební hloubkou rámu 75 mm nabízí díky rozšířené izolační zóně a optimalizovanému těsnění výborné izolační vlastnosti a je tak vhodný pro moderní novostavby a náročné rekonstrukce.

Hliníkové dveře ze systému SCHÜCO AD UP 90

Izolační systém se stavební hloubkou rámu 90 mm je díky svým vynikajícím izolačním vlastnostem ideální pro nízkoenergetické a pasivní novostavby.

Hliníkové dveře ze systému SCHÜCO AD UP 90 Design Edition                      

5komorový izolační systém se stavební hloubkou rámu 90 mm je díky svým vynikajícím izolačním vlastnostem ideální pro nízkoenergetické a pasivní novostavby. Exkluzivní design dveří ve spojení s Schüco Door Control System s dveřní elektronickou komunikací Touch Display vyhovuje nárokům luxusního rezidenčního bydlení.