Hliníková okna

Hliníková okna do pasivních domů SCHÜCO splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, dlouhou životnost a minimální údržbu. Současně díky vysoké pevnosti nabízí tato hliníková okna do pasivních domů plně funkční řešení i v případě velkoformátových prvků a to vždy s ohledem na design - tedy při zachování co nejužších pohledových šířek rámů. Dle přání zajistíme montáž oken pro pasivní domy, rekonstrukce atd.

K výjimečnosti hliníkových oken do pasivních domů SCHÜCO také přispívá široká škála barev a povrchových úprav, skryté kování AVANTEC a jednotná elegantní řada okenních klik. Kování SCHÜCO AVANTEC lze pro zajištění vyšší bezpečnosti interiéru vybavit dodatečnými uzamykacími prvky a to až do třídy RC3. Pomocí integrovaných magnetický kontaktů je možné kontrolovat uzavření každého okna zvlášť.

Samozřejmostí jsou vynikající hodnoty tepelné izolace, kterých lze dosáhnout pouze precizním provedením každého detailu. U hliníkových oken SCHÜCO hraje v tomto směru významnou roli provedení izolační zóny, která je tvořena izolačním můstkem vyplněným pěnou. Zvláštní pozornost je také věnována optimalizaci středového těsnění a zateplení prostoru v zasklívací drážce.

Díky úzkým pohledovým šířkám rámů může do interiéru prostoupit více slunečního světla, což společně s výbornými izolačními vlastnostmi zajišťuje vysoký komfort bydlení.

 

Hliníková okna

 

Výrobní sortiment hliníkových oken:

Hliníková neizolační okna ze systému SCHÜCO AWS 50.NI

Neizolační systém se stavební hloubkou rámu 50 mm pro interiérové aplikace.

Hliníková okna ze systému SCHÜCO AWS 70.HI 

Izolační systém se stavební hloubkou rámu 70 mm vhodný pro rekonstrukce a novostavby se standartními požadavky na tepelnou izolaci.

Hliníková okna ze systému SCHÜCO AWS 70 BS.HI 

Izolační systém se stavební hloubkou rámu 70 mm ve variantě se skrytým křídlem nabízí nejnižší možnou pohledovou šířku profilu. Je určen pro rekonstrukce a novostavby se specifickými požadavky na vzhled oken a standartními požadavky na tepelnou izolaci.

Hliníková okna ze systému SCHÜCO AWS 75.SI+

Izolační systém se stavební hloubkou rámu 75 mm nabízí díky rozšířené izolační zóně a optimalizovanému těsnění výborné izolační vlastnosti a je tak vhodný pro moderní novostavby a náročné rekonstrukce.

Hliníková okna ze systému SCHÜCO AWS 75 BS.HI

Izolační systém se stavební hloubkou rámu 75 mm ve variantě se skrytým křídlem je vhodný pro novostavby se specifickými požadavky na vzhled oken a vysokými požadavky na tepelnou izolaci.

Hliníková okna SCHÜCO ze systému AWS 90.SI+

Izolační systém se stavební hloubkou rámu 90 mm je díky svým vynikajícím izolačním vlastnostem ideální pro nízkoenergetické až pasivní novostavby.

Hliníková okna SCHÜCO ze systému AWS 90 BS.SI+ WoodDesign     NOVINKA ROKU 2023

Bloková varianta okna se stavební hloubkou 90 mm s velkorysou optickou šířkou a vynikající izolační vlastností v designové verzi WoodDesign.