Zimní zahrady Schüco CMC 50

Zimní zahrady Schüco CMC 50

Zimní zahrada se zárukou kvality

Se zimní zahradou si, vedle zvýšeného komfortu rozšířeného obytného prostoru a tvarově dokonalého designu, můžete vychutnat také výhody úspory energií, produkce energií a bezpečnosti. Nastavte vysoké požadavky ohledně energie, bezpečnosti, komfortu a designu, abyste se ve své zimní zahradě mohli cítit dobře. Systém zimních zahrad Schüco CMC 50 (Conservatory Modular Construction) Vám v tomto ohledu nabízí širokou škálu konstrukcí a vybavení, jejíž prostřednictvím můžete uskutečnit své zcela individuální představy o zimní zahradě.

 

Energie - zimní zahrady šetří náklady

Již sama zimní zahrada, bez doplňkových komponentů, nabízí skutečný potenciál úspory a produkce energií. Vysvětlení je jednoduché: dopadající světlo se mění na teplo (např. v podobě ohřevu podlahové dlažby apod.), které následně nemůže uniknout skleněným opláštěním. Vzniká tak skleníkový efekt, který výrazně snižuje potřebu externího přívodu tepla z konvenčních topných systémů. Teplotní rozdíly mezi okolním prostředím a vnitřním prostorem jsou u domů se zimní zahradou menší. To vytváří ideální ochranné zóny mezi venkovním a vnitřním klimatem a zvyšuje energeticky úsporný účinek ve dne i v noci - i bez přímého slunečního záření. Během letních dnů oproti tomu hrozí riziko přehřívání prostoru zimní zahrady. Tento problém můžete velmi úspěšně vyřešit - díky produktům značky Schüco: adekvátní roletové a žaluziové systémy, Schüco posuvné okenice a markýzy výrazně redukují dopadající sluneční záření.

 

Bezpečnost - zimní zahrada bez obav

Zimní zahrady Schüco CMC 50

V zimní zahradě se přirozeně chcete cítit stejně bezpečně, jako ve zbytku svého domu. A právě proto věnovala společnost Schüco této oblasti vývoje produktů zvláštní pozornost. Je to důležitá část bezpečnostního konceptu Schüco, vybavit všechny prvky tak, aby odpovídaly Vašim bezpečnostním požadavkům. Díky speciálním profilům odolným proti vloupání s otevíracími prvky pro zimní zahrady, adekvátnímu kování a použití bezpečnostního skla je Vaše zimní zahrada efektivně chráněna před vandalismem a vloupáním.

 

Komfort

Jak vidíte, existuje spousta důvodů pro zimní zahradu. Ale jak to vypadá s Vašimi osobními podněty? Chcete být po celý rok obklopeni přírodou, ať již prší či sněží? Nebo potřebujte další celoroční pracovní nebo prostě jen obytný prostor? Se zimní zahradou Schüco CMC 50 si můžete uskutečnit své sny: můžete si užívat komfort bydlení na nejvyšší úrovni a profitovat mimoto z velkoryse zvětšeného obytného prostoru.

 

Design zimní zahrady

Termické a vlhkostní zátěže v zimní zahradě si vyžadují promyšlená konstrukční opatření. S vysoce jakostním systémem zimních zahrad Schüco CMC 50 si můžete své prostory uspořádat podle svých osobních představ.

 

 Reference | DAFE-PLAST