DNY PASIVNÍCH DOMŮ

Dny pasivních domů 9. - 11. listopadu 2018  

Od pátku 9. do neděle 11. listopadu můžete navštívit několik desítek pasivních domů po celé České republice v rámci akce "Dny pasivních domů", které organizuje Centrum pasivního domu. Máte jedinečnou příležitost se obyvatel i stavitelů zeptat na to, jak se jim v pasivních domech žije, jak vlastně fungují a jak se staví. Pokud se rozhodujete o bydlení v pasivním domě, máte ideální příležitost zjistit, jaké jsou jeho výhody, nebo na co si dát při stavbě pozor.

Dny pasivních domů 2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Už bydlíte v pasivním domě? Chcete se podělit o své zkušenosti a ukázat svůj dům zájemcům? Pak můžete přihlásit svůj dům do dnů otevřených domů: https://www.pasivnidomy.cz/prihlaseni-domu-dny-pasivnich-domu-2018/t4540.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společně s touto akcí vyhlašuje Centrum pasivního domu i fotosoutěž na téma "Dny pasivních domů 2018". Přihlaste se do fotografické soutěže a můžete vyhrát chytrý telefon Xiaomi Redmi S2, chytré hodinky Garmin Forerunner 35 Optic nebo Power banku Mophie! Následně budou přihlášené fotky zveřejněny na Facebookovém a Instagramovém profilu Centra pasivního domu, kde proběhne hlasování fanoušků o nejhezčí z nich. 

Více na https://www.pasivnidomy.cz/akce/dny-pasivnich-domu-2018-777/879.