Volná pracovní místa

DAFE – PLAST s.r.o. hledá do svých týmů pracovníky ze stavebních nebo strojních oborů a posiluje pracovní týmy.

Pokud máte zkušenosti z oblasti výroby oken, vzdělání technického zaměření, tak nám prosím pošlete Váš motivační dopis a životopis.

Aktuální seznam benefitů, které nabízíme uchazečům o zaměstnání ve firmě DAFE – PLAST:

  • Stravenkový paušál
  • U zaměstnanců s výkonem práce v Polné je možnost využití  vynikajícího stravování v závodní jídelně 
  • Poskytování pracovních oděvů
  • Zaměstnanecká MOBILNÍ TELEFONNÍ SÍŤ - výhodné volání i pro rodinné příslušníky 
  • Zdravotní volno /sick day/
  • Věrnostní program DAFE /odměny při významných životních a pracovních jubileích/
  • Možnost využití služebního automobilu k soukromým účelům
Momentálně hledáme několik nových prima kolegů.
Důvodů pro posílení pracovních týmu je mnoho. Kolegové se stěhuji, některé kolegyně odcházejí na rodičovskou dovolenou, někdy je důvodem profesní změna, nebo rozšiřujeme pracovní teamy. Některé pracovní pozice inzerujeme delší dobu, jelikož ten správný kandidát nebyl vybrán. Je pro nás velmi důležitá oboustranná spokojenost.
 
Jsme  DAFE – PLAST  - rodinná, česká firma s tradicí od roku 1992. Jsme výrobce exkluzivních plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří a zimních zahrad.

 


Po dobu vyhlášeného výběrového řízení na výše uvedené pracovní pozice bude společnost DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., se sídlem Resslova 1046, Polná, IČO: 46345426, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Po skončení výběrového řízení budou vámi poskytnuté informace správcem vymazány. Bližší informace o zpracování osobních údajů naleznete na www.dafe.cz.