DESIGNOVÉ KLIKY - DETAIL, KTERÝ VÁS BUDE BAVIT

Když si pořídíte do svého domu nebo bytu kvalitní a moderní okna, budete mít radost z toho, jak fungují, jaké úspory vám přinesou a jak dobře budou vypadat. A co ještě přidat k tomu radost z každodenního používání – otevírání oken, respektive dveří?

O tom, že detail je pro celkový dojem důležitý, svědčí nové designové řady klik pro okna a dveře PROGRESS. Tak jako je to se vším, máte možnost si k oknům vybrat něco standardního, ale také něco, co vás potěší pokaždé, když jej vezmete do ruky. Kdy pocítíte, že ergonomie a design nemusí být daleko od sebe. 

Protože v architektuře jsou v dnešní době trendem pravoúhlé a jednoduché linie, nabízí se novinka v podobě „hranatých“ designových klik TOULON v barvě černého matu, které samozřejmě vyniknou u velmi populárních antracitových či stříbřitých okenních/dveřních profilů. Jsou určeny rovněž i pro všechny posuvné systémy, které nabízíme. Kdo ovšem touží po absolutní výjimečnosti, může si zvolit ručně vyráběné okenní kliky MINIMAL od firmy M&T, kde každá klika je 100 % originálem. Jsou to kliky vyráběné z masivního nerezu, respektive mosazi. Na jejich vývoji se podíleli různí architekti a určitě stojí za povšimnutí. Okna s novými klikami budou mít styl a budou vás každý den nesmírně bavit.

Pro podrobnější informace zkuste navštívit showroom firmy DAFE-PLAST  nedaleko Jihlavy nebo obchodní kanceláře  DAFE - PLAST v těchto městech:

BRNO  CHOTĚBOŘ  JIHLAVA  LIBEREC  PLZEŇ  POLNÁ  PRAHA 4

TÁBOR  TŘEBÍČ  VLAŠIM

Pomůžeme Vám s výběrem oken! Ať už vybíráte plastová okna, dveře, hliníková okna nebo zimní zahradu, naši odborníci Vám ochotně poradí.