Plastová okna

Naše společnost je předním výrobcem plastových oken a dveří, pro kterou je prioritní především kvalita v tom nejširším slova smyslu, a proto vyrábí plas­tová bezpečnostní okna a dveře z profilů německé firmy REHAU, která patří k absolutní špič­ce v tomto oboru. Plastová okna REHAU se řadí ke špičce. Dle přání zajistíme montáž oken pro pasivní domy, rekonstrukce atd.

Hlavní charakteristika a výhody značkových plastových oken DAFE-PLAST

  • designová plastová okna vyrábíme ze špičkových a prověřených systémových profilů REHAU
  • osazujeme kování ROTO pro bezproblémovou funkčnost po dlouhá desetiletí
  • prodloužená záruka na naše plastová okna na 5 let
  • veškeré poradenství a zaměření zdarma 

Výrobkový sortiment plastových oken

plastové okna Synego 116
Plastová okna
SILVER DESIGN
více...
Plastová okna       
BRILLANT DESIGN
více...
Plastová okna
SYNEGO
více...
Plastová okna
SYNEGO 116 s
přívodem vzduchu
více...

Plastová okna SILVER DESIGN

Ekonomicky výhodný systém plastových oken se širokým použitím, je vhodný pro novostavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů stejně jako pro komerční objekty.

Plastová okna BRILLANT DESIGN

Základní řada léty prověřeného profilu. Volit můžete z elegantních oblých tvarů nebo technicistních ostrých hran - záleží jen na vašem vkusu. Okna Brillant Design vám dodáme v široké škále barev a dřevodekorů.

Vynikající vlastnosti i design - okna SYNEGO

Skvělá volba pro Vaše nízkoenergetické stavby. Na první pohled Vás profil okouzlí svým designem, na druhý pak svými tepelně-izolačními vlastnostmi. 7 komorový rám, 6 komorové křídlo, samozřejmostí je povrchová úprava REHAU HDF (High Definition Finishing) – díky speciální receptuře a vylepšenému výrobnímu procesu je povrch plastového profilu viditelně hladší a s vysokým stupněm lesku.

Okna s unikátním systémem přívodu vzduchu - okna SYNEGO 116        

Vyšší řada svého předchůdce - okenního systému REHAU Brillant 115 -4K - s unikátním řešení větrání. 3 těsnění v oknech, při zasklení trojsklem Ug = 0,6 W/m2K-1 je hodnota Uw až 0,75 W/m2K-1. Předehřev vstupního vzduchu omezuje vznik kondenzátu, navíc dovnitř vstupuje vzduch již očištěný od prachu a pylů.