DESIGNOVÉ KOVÁNÍ PRO PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE

Přemýšlíte, jak dovést k dokonalosti designový vzhled vašich plastových posuvně-zdvižných dveří a oken? Tak k nim rozhodně nezapomeňte zvolit vhodné kování.

Zajímavou volbou je například kování z řady QUADRO DESIGN, které již na první pohled zaujme jasnými a čistými hranatými tvary. Hranaté linie jsou patrné nejenom na rukojeti kliky, ale i na rozetě. Designem ve stejném stylu je přitom opatřena i zápustná úchytka z exteriérové strany posuvných dveří.

Klika a madélko QUADRO DESIGN k plastových posuvně-zdvižným dveřím                                                                                    klička QUADRO DESIGN k plastovým oknům

Klika a madélko k posuvně-zdvižným dveřím                                      Okenní klička QUADRO DESIGN

Oproti tomu kování z kolekce RONDO DESIGN se vyznačuje jemnými zaoblenými tvary, a to jak na rozetě, tak i na rukojeti kliky. Pokud si navíc zákazník zvolí toto kování k posuvně-zdvižným dveřím, tak bude i zapuštěné venkovní madélko oválné.

Klika a modélko RONDO DESIGN k plastovým posuvně-zdvižným dveřím                                                           klička RONDO DESIGN k plastovým oknům

Klika a madélko k posuvně-zdvižným dveřím                                      Okenní klička RONDO DESIGN

 

Kování z řady QUADRO DESIGN i RONDO DESIGN je vyrobeno ve vzhledu nerezové oceli. Obě designové řady navíc nabízejí i variantu kování pro vchodové dveře nebo designové okenní kličky, které se aretují po 90°, a lze tak s nimi okno otevřít, zavřít nebo dát do výklopné polohy.

U vchodových dveří je vhodnou volbou například varianta trubkového vyoseného nebo hranatého madla osazeného z exteriéru a hranaté nebo zaoblené designové kliky z interiéru.