Moderní administrativní budova je osazená novou generací OKEN PROGRESS Alu EF+
Okna jsou vyrobená v oboustranném dekoru antracit a jsou doplněná integrovaným systémem skleněného zábradlí a exteriérovými el. žaluziemi.
PLASTOVÁ OKNA PROGRESS ALU EF+ mají vynikající tepelně - izolační a akustické vlastnosti a jsou vyrobena z profilu Rehau GENEO®, na jehož výrobu je použit kompozitní materiál RAU-FIPRO X®. S progresivní technologií RAU FIPRO X přichází dosud nevídané rozměrové možnosti plastových izolačních oken. Díky dvojnásobné stabilitě ve srovnání s okny z klasické receptury PVC, díky profilům, vyztuženým v plném průřezu až do rohů a to bez ocelových výztuh, je možné Okna Progress bezpečně použít až do výšky 2400 mm, s ocelovou výztuhou a lepeným sklem až do výšky 2800 mm.
Pro podrobnější informace navštivte showroom firmy DAFE-PLAST nedaleko Jihlavy nebo obchodní kanceláře DAFE - PLAST v těchto městech:
BRNO CHOTĚBOŘ JIHLAVA LIBEREC PLZEŇ POLNÁ PRAHA 4 TÁBOR TŘEBÍČ VLAŠIM