NAŠE SKVĚLÉ SYNEGO SI UŽÍVÁ ZASLOUŽENÝCH ÚSPĚCHŮ I V PLZNI

Jestliže se při výstavbě bytových domů podcení na samém začátku výběr okenního systému, lze očekávat, že problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Důvodem je často tlak na nízkou cenu, a to samozřejmě na úkor kvality. Přidáme-li k tomu všemu i nekvalitní instalaci, je jen otázka času, kdy začne docházet k velkým potížím.
 
Kvalitní plastová okna by měla mít životnost minimálně 30 let. Důvodem k výměně, po tak dlouhé době, pak bývá jednak již technicky zastaralý systém, ale také zpravidla ztráta geometrie okna a tím pádem omezení funkčnosti. Bohužel v praxi se často setkáváme s tím, že okna se musí vyměnit daleko dříve.
 
Podnětem pro výměnu oken v bytovém domě v Plzni se staly výše zmíněné problémy, které negativně ovlivňovaly nejen komfort vlastníků bytů, ale i celkovou energetickou bilanci. Bytový dům byl kolaudován v roce 2007 a již v roce 2019 musela být provedena kompletní výměna prakticky všech oken u 104 bytů.
 
Až nová špičková okna SYNEGO od nás z DAFE-PLASTu konečně přinesla odpovídající užitkový a akustický komfort a spokojenost klientů: https://dafe.cz/plastova-okna-a-dvere/okna-synego/.