Zimní zahrada je místo, kde budete chtít trávit většinu času!

Zimní zahrada klade daleko vyšší nároky na konstrukci, než tomu bylo dříve. Jedná se hlavně o kvalitní tepelnou izolaci, a to nejen v zimním období, ale i v letních měsících.

Prostor zimní zahrady budete jistě chtít vytápět (vhodné je podlahové topení), ale současně v letních měsících budete požadovat, aby se v ní dalo normálně dýchat. Nároky na izolaci jsou tedy extrémní i díky tomu, že stěny jsou prosklené. Z toho vyplývá i vysoký požadavek na bezpečnost stěn a střech.

My v DAFE pracujeme  s hliníkovými konstrukcemi německé firmy SCHÜCO. Jejich výhodou je nepřeberné množství systémových komponentů a konstrukčních uzlů, které umí vyřešit všechny náročné a složité detaily, důležité pro správnou funkci.  Je to otázka dlouholetých zkušeností a mnoha referencí. Pokud k tomu přidáte širokou škálu skel včetně speciální povrchové úpravy omezující výrazně solární zisky, pak máte jistotu,  že vám bude zimní zahrada dlouho a spolehlivě sloužit.

DAFE-PLAST zimní zahradu doplňuje  o řadu užitečných komponentů. Jsou to hlavně stínicí prvky – třeba formou screenových rolet, které lze umístit do interiéru pod sklo, což má ten efekt, že sluneční záření uvnitř neoslňuje, ale současně umožňuje průchod tepelnému záření (tzv. skleníkový efekt). Lepší alternativou je ale zastínění zvenčí, které je zase náročnější na konstrukci a ovládání (elektrický pohon). Důležité je u zimní zahrady nezapomenout na správné odvětrání. 

Protože nejde o malou investici, je dobré vše pečlivě zvážit předem. K tomu slouží i velmi jednoduchý konfigurátor zimních zahrad.   Zimní zahrada z DAFE - PLASTU  je  zárukou té nejvyšší kvality!

Pro podrobnější informace navštivte showroom firmy DAFE-PLAST  nedaleko Jihlavy nebo obchodní kanceláře  DAFE - PLAST v těchto městech: 

BRNO   CHOTĚBOŘ   JIHLAVA  LIBEREC  PLZEŇ  POLNÁ PRAHA 4 TÁBOR   TŘEBÍČ   VLAŠIM