Akce a aktuality

 • OKNA PROGRESS ALU EF+

  Excelentní ochrana před sluncem i skvělá tepelná izolace. 

  Instalace zastínění vám nemusí dělat starosti ani s okny PROGRESS ALU EF+, dalším originálním řešením vhodným do energeticky úsporných domů! Součástí okenního křídla je totiž integrovaná žaluzie, která chrání interiér před nežádoucím slunečním svitem.

   

 • DAFE – PLAST přináší inovativní řešení oken nejen pro pasivní domy!

  Hledáte okna, která bez problémů dostojí náročným požadavkům na tepelnou izolaci a přitom vám umožní s jejich instalací snadno namontovat i další funkční prvky jako například zastínění či zábradlí? Tak věnujte pozornost inovativním řešením oken, která přináší komplexní objektová řešení výplní otvorů pro nízkoenergetickou a pasivní výstavbu! 

  OKNA PROGRESS ALU SCREEN - Okna, zábradlí i zastínění v jednom!

   

 • ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY - PROJEKT BOROVINKA

  Děkujeme stavební firmě POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. za důvěru a za možnost dodávat naše kvalitní plastová okna a dveře do  těchto řadových rodinných domů. Okna, balkonové a posuvné dveře jsou vyrobené z profilu SYNEGO a vchodové dveře z profilu PROGRESS. Vynikající vlastnosti i design to jsou výrobky z profilových systémů SYNEGO A PROGRESS.

  Majitelům domů přejeme klidné bydlení v této exkluzivní a klidné lokalitě na okraji Jihlavy.

   

 • Palmovka Jihlava

  Vila z roku 1912 a přilehlé industriální objekty v areálu firmy Jihlavan se proměnily na moderní školicí centrum s dílnou a kancelářemi firmy MP Plastics, s.r.o. i díky našim hliníkovým výrobkům. Architektům ze studia Mjölk architekti se povedla v Jihlavě velmi zdařilá rekonstrukce. Děkujeme za důvěru a za možnost podílet se na tomto nádherném projektu.

 • BĚLENÝ DUB A QUARTZ PLATIN

  VZORNÍK BAREV JSME ROZŠÍŘILI O DVA NOVÉ DEZÉNY.

  Každý člověk vnímá barvy s určitými emocemi a vášní.  A co vy – také už Vás nebaví  pouze bílá okna? Vyzkoušejte novinky firmy DAFE – PLAST.  DUB BĚLENÝ nebo QUARTZ PLATIN, nové fólie na plastová okna.

 • SROVNEJTE A VYBERTE

  Porovnání systémů hliníkových posuvných dveří

  Velkoformátové posuvné dveře jsou pro nás výzva! Fandíme trendu doby, tj. osazování velkoformátových stěn a posuvných systémů do bytových i administrativních objektů. Dali jsme hlavy dohromady a toto je výsledek: rozšířili jsme nabídku těchto systémů o další výrobky.

 • DAFE – PLAST ASPIRUJE NA EKOLOGICKÉHO OSKARA!

  DAFE - PLAST  v červnu otevřel v Polné u Jihlavy nové výrobní a administrativní prostory, které jsou výsledkem částečné rekonstrukce stávajícího areálu spojené s výstavbou nové výrobní haly. 

 • MARKÝZA NA SHOWROOMU DAFE - PLAST

  Mezi nejčastější řešení zastínění střechy zimní zahrady je zastínění pomocí markýzy. Jednu takovou máme i my na showroomu DAFE PLAST. K nahlédnutí je připraven i velký vzorník látek. Přijďte a uvidíte, stačí si jen vybrat!

 • ROSTEME SPOLU S VÁMI!

  Dne 20. 6. 2017 jsme slavnostně otevřeli nové výrobní a administrativní prostory firmy DAFE - PLAST.