Sídlo a lidé ve firmě

Adresa: Resslova 1046, 588 13 Polná

Telefon: (+420) 567 570 711
Mobil: (+420) 777 787 040
Email: sekretariat@dafe.cz

IČ:    46345426 
DIČ: CZ46345426 
Bankovní spojení: KB Jihlava  502 747-681/0100

Spisová značka: C 5525 vedená u Krajského soudu v Brně

Otevírací doba

Pondělí 7:00-16:00
Úterý 7:00-16:00
Středa 7:00-16:00
Čtvrtek 7:00-16:00
Pátek 7:00-16:00

mapa se za chvíli zobrazí...

Vedení společnosti DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.

Ředitel společnosti Jiří Fejta fejta@dafe.cz
Ředitel obchodního oddělení Ing. Miroslav Culka culka@dafe.cz
Ředitel technického oddělení Jiří Fejta ml. fejtaj@dafe.cz
Ředitel výroby plastových oken a dveří  Radomír Štikar  stikar@dafe.cz
Vedoucí výroby hliníkových oken a dveří Ivan Mikší miksi@dafe.cz
Vedoucí montáží a reklamací hliníkových oken a dveří       David Horák horak@dafe.cz  
Ekonom Ing. Jan Kučera ekonom@dafe.cz, kucera.jan@dafe.cz

Odpovědná střediska

Spojovatelka                                                                               +420 567 570 711 sekretariat@dafe.cz
Marketing +420 567 570 739 marketing@dafe.cz
Fakturace                                                                           +420 567 570 754          fakturace@dafe.cz
Montáže - plastová okna, dveře +420 567 570 719 montaze@dafe.cz
Montáže - AL okna, dveře +420 567 570 713

horak@dafe.cz

Reklamace - plastová okna, dveře +420 567 570 710 reklamace@dafe.cz
Reklamace - AL okna, dveře +420 567 570 713 reklamaceal@dafe.cz

Kontaktní informace na obchodní kanceláře společnosti DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.