Minijeřáb CC 423 B

Stále náročnější požadavky na výrobu okenních, dveřních a fasádních prvků, které se týkají rozměrů, složení a hmotnosti izolačních skel, si pro kvalitu prováděných montáží vyžádaly nutnost spolupráce speciální manipulační techniky. Pro zajištění bezproblémové realizace těchto náročných montáží s nadrozměrnými prvky a izolačními skly využíváme minijeřáb MAEDA CC 423 B, který nabízíme i jako službu.

Jedná se o nejmenší typ pásového jeřábu s dieslovým motorem a nosností až 2.930 kg. Má částečně uzavřenou kabinu řidiče, disponuje funkcí Pick & Carry. Díky svému úzkému rozchodu, extrémně kompaktním rozměrům, s krátkou zádí a práci bez opěr je jako stvořený pro práci ve zúžených prostorách, špatně přístupném nerovném nebo rozbahněném terénu, či v čilé městské zástavbě. Jeho rozchod pouhých 1,80 m mu umožňuje práci na staveništích s úzkým přístupem, jakož i s úzkými průjezdy a vraty do uzavřených dvorů nebo pozemků.

Kompaktní konstrukce minijeřábu umožňuje nejenom zasklívání nadrozměrných pozic s izolačními skly větších hmotností, ale je ho možné využít např. i při montážích ocelových nosníků při výstavbě hal, pro přesun a vykládání těžkých a objemných břemen.

Soubory ke stažení