Minijeřáb MAEDA MK 1033 CW ( EH ) - 1

Stále náročnější požadavky na výrobu okenních, dveřních a fasádních prvků, které se týkají rozměrů, složení a hmotnosti izolačních skel, si pro kvalitu prováděných montáží vyžádaly nutnost spolupráce speciální manipulační techniky. Pro zajištění bezproblémové realizace těchto náročných montáží s nadrozměrnými prvky a izolačními skly využíváme minijeřáb MAEDA MK 1033 CW (EH)-1, který nabízíme i jako službu.

Díky vybavení stroje nejenom dieselovým motorem, ale i elektromotorem, je umožněno stroji pracovat jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorách. Mimo jiné je stroj vybaven podpěrami šetrnými k podlaze a gumovými pásy. Pásový minijeřáb je vhodný pro práci na bahnitém terénu, strmých svazích a všude tam, kde je stísněný prostor (např. v interiérech), nebo kde je žádoucí malý tlak na podložku (např. průmyslové podlahy, mramorové podlahy apod.).

Kompaktní konstrukce minijeřábu umožňuje nejenom zasklívání nadrozměrných pozic s izolačními skly větších hmotností, ale je ho možné využít např. i při montážích ocelových nosníků při výstavbě hal, pro přesun strojů, různých zařízení jak v exteriérech a interiérech.